DeltaSoft tel. (022) 615-30-91E-mail: deltasoft@deltasoft.com.pl gg: 4368242
border=0
Aby wyświetlić nasze menu musisz zaktualizować swoją wersję Flash Playera
Aktualna wersja Flash Playera do pobrania tutaj
Przepraszamy za niedogodność.
Strona startowa Strona główna Powiadom znajomego Subskrypcja Rejestracja Zawartość koszyka
Nasza oferta
Wyszukiwarka:

Producent:

Kategorie:
Abbyy ACDSee Acronis Adobe ArCon Autodesk Bitstream Bricscad Corel Embarcadero Enfocus/PitStop FileMaker Intellicad Kaspersky Lightwave MAXON Microsoft MINDJET Nero Nod32 Nuance Ontrack Parallels Pervasive Pinnacle ProgeCAD QuarkXPress Rhinoceros SAP Sony SWiSHmax Symantec Antywirusowe Programy biurowe TECHSMITH Total Commander WinRar Xara ZWCAD
Logowanie
Login:

Haslo:

 
Aby się zarejestrować prosimy wypełnić formularz rejestracyjny
Promocje  

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
3780.00 PLN
3880.00


Arcadia IntelliCAD 8 PL Promocja cenowa
1111.00 PLN
980.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-SBE DLA 3 UZYTKOWNIKOW
2600.00 PLN
3500.00


CorelDRAW GS SE WIN - WERSJA POLSKA PROMOCJA
555.00 PLN
2380.00


Adobe Illustrator CC Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2565.00


Adobe In Design CC WIN PL Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2522.00


Finereader 11 Corporate Edition PL
1100.00 PLN
1190.00


Dreamweaver CC WIN 2018 MULTI PL Creative Cloud for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
1535.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-PL PROMOCJA ZWROT OD PRODUCENTA 420 PLN
1855.00 PLN
1899.00


Flash CC WIN PL- Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
2520.00


Rhino 3D
3850.00 PLN
4990.00


CorelCAD PL Win DVD Box
2520.00 PLN
2800.00
Antywirusowe
Noroton Antivirus 2011 PL-NOWOSC
Symantec
140.00 PLN


172.20 brutto

Program Norton AntiVirus 2008 chroni komputer przed programami typu ''spyware'', wirusami i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa pochodzącymi z Internetu. Automatycznie blokuje szkodliwe oprogramowanie, zanim przeniknie o­no do systemu oraz czyści załączniki do poczty e-mail i wiadomości komunikatorów internetowych, a także pliki pobrane z Internetu. Udostępnia również automatyczne aktualizacje zabezpieczające przed nowymi zagrożeniami. Program Norton AntiVirus działa w tle, dlatego nie powoduje przerw w korzystaniu z komputera. Dzięki funkcjom działającym na zasadzie ''ustaw i zapomnij'' zapewnia optymalną ochronę antywirusową natychmiast po zainstalowaniu produktu, bez konieczności interwencji użytkownika. Program Norton AntiVirus automatycznie sprawdza dostępność nowych sygnatur zagrożeń oraz funkcji produktu i samoczynnie je instaluje przez cały okres subskrypcji.

Dlaczego warto kupić
Blokuje wirusy i programy typu ''spyware'' dzięki zaawansowanym funkcjom ochrony
Główne zalety
Automatycznie blokuje programy typu ''spyware'' -zaawansowana ochrona przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa.
Wykrywa i usuwa wirusy oraz robaki internetowe -stała, automatyczna ochrona z wygodnymi funkcjami działającymi na zasadzie ''ustaw i zapomnij''.
Zapobiega rozprzestrzenianiu się zainfekowanych wiadomości e-mail -szybkie, dyskretne skanowanie i automatyczne aktualizacje zapewniają niezawodną ochronę.
 

 Informacje ogólne


 
Poprawa wydajności i łatwości obsługi
Nowość! Program uruchamia się, skanuje i działa szybciej. Zwiększona wydajność zapewnia bardziej komfortową pracę w sieci.
Nowość! Wsparcie techniczne w trybie o­nline jest bezpłatne i szybko dostępne za pośrednictwem czatu oraz poczty e-mail z poziomu produktu.
Nowość! Technologia SONAR (Symantec o­nline Network for Advanced Response) działa na podstawie analizy zachowań, która umożliwia rozpoznawanie nowych programów typu ''spyware'' i wirusów jeszcze przed udostępnieniem tradycyjnych definicji opartych na sygnaturach.
Nowość! Produkt zoptymalizowano tak, aby skrócić czas skanowania i zminimalizować wpływ na szybkość uruchamiania systemu i zużycie zasobów.
Ochrona przed wirusami i oprogramowaniem typu ''spyware''
Chroni komputer, automatycznie wykrywając i usuwając oprogramowanie typu ''spyware'', wirusy, konie trojańskie oraz robaki internetowe.
Umożliwia wymianę plików za pośrednictwem poczty e-mail i komunikatorów internetowych bez obaw o zainfekowanie swojego komputera lub rozesłanie zagrożeń innym osobom.
Nowa inteligentna technologia działa w tle i nie powoduje przerw w pracy ani zabawie.
Funkcja szczegółowego skanowania przedinstalacyjnego usuwa programy typu ''spyware'' i infekcje wirusowe, które mogą blokować tradycyjny system ochrony.
Dostępne przez cały roczny okres subskrypcji stałe aktualizacje zabezpieczeń uwzględniające nowe programy typu ''spyware'' i wirusy zapewniają bezpieczeństwo połączeń.
Technologia blokowania zagrożeń bezpieczeństwa dyskretnie monitoruje działanie systemu, aby zatrzymać większość programów typu ''spyware'', wirusów i robaków, zanim zostaną zainstalowane i spowodują szkody.
Skanowanie poczty e-mail i wiadomości komunikatorów internetowych umożliwia wykrywanie i usuwanie zainfekowanych załączników, nawet jeśli są o­ne ukryte w archiwach.
Niezrównana niezawodność systemu ochrony - jedyny program antywirusowy od ponad siedmiu lat zdobywający co roku nagrodę VirusBulletin 100%.
W celu zapewnienia ochrony przed najnowszymi zagrożeniami bezpieczeństwa po pobraniu nowych definicji automatycznie uruchamiane jest szybkie skanowanie. W ramach funkcji pełnego skanowania systemu przeprowadzane jest głębokie skanowanie systemu i dysku twardego w celu usunięcia istniejących programów typu ''spyware'', wirusów i innych zagrożeń.
Ochrona przed robakami internetowymi
Funkcja ochrony przed robakami internetowymi pozwala blokować wirusy, programy typu ''spyware'' i robaki bez użycia konkretnych sygnatur zagrożeń.
Wykrywanie narzędzi typu �rootkit�
Funkcja ochrony przed narzędziami typu ''rootkit'' umożliwia wykrywanie i usuwanie zagrożeń ukrytych głęboko w systemie operacyjnym.
Ciągła ochrona i łatwa obsługa
Zapewniany jest roczny dostęp do automatycznych aktualizacji definicji, nowych funkcji i zaktualizowanych wersji programu Norton AntiVirus.
Zakup produktu uprawnia do pobierania aktualizacji systemu ochrony i korzystania z nowych funkcji przez cały okres obowiązywania odnawialnej subskrypcji.
Zintegrowana funkcja mapowania sieci przedstawia widok sieci domowej użytkownika.


Ochrona przez 1 rok - użytkownik nabywa prawo do korzystania z tego produktu na jednym komputerze lub na określonej liczbie komputerów w okresie obowiązywania subskrypcji, liczonym od momentu przeprowadzenia pierwszej instalacji. Subskrypcja jest odnawialna, a przez cały okres jej obowiązywania można pobierać aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie tego programu jest uwarunkowane zaakceptowaniem zawartej w opakowaniu Umowy licencyjnej firmy Symantec. Umowę tę zamieszczono także w witrynie internetowej firmy Symantec pod adresem www.symantec.pl

 Wymagania systemowe


 
System operacyjny Windows XP Home Edition/Professional/Media Center Edition lub System operacyjny Windows Vista Home/Home Premium/Ultimate/Business/Starter Edition** (**Muszą być spełnione minimalne wymagania systemu operacyjnego Windows Vista)
Procesor 300 MHz lub szybszy
256 MB pamięci RAM
180 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Standardowa przeglądarka internetowa
Napęd CD-ROM lub DVD
Obsługa skanowania poczty elektronicznej dla klientów e-mail zgodnych z protokołem POP3 lub SMTP
Obsługiwane komunikatory internetowe:
AOL Instant Messenger, wersja 4.7 lub nowsza
Yahoo! Instant Messenger, wersja 5.x lub 6.x
MSN Messenger, wersja 6.0 lub nowsza
 

PRODUCENT: Symantec
Home Dla dealerów Firma Sklep info Zapytaj o cenę Licencje FAQ
Copyright Delta Soft Sp. z o.o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
UWAGA! Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do ewentualnych roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o transakcji o kontakt z nami. Informujemy też, że zestawienie towarów i cen podanych na naszych stronach nie jest ofertą w świetle przepisów kodeksu handlowego. Firma Delta Soft zastrzega sobie prawo do zmiany cen i opisów bez uprzedniego powiadomienia.
Web Creation Bunker Studio - sklepy internetowe, hosting, pozycjonowanie