DeltaSoft tel. (022) 615-30-91E-mail: deltasoft@deltasoft.com.pl gg: 4368242
Super
Aby wyświetlić nasze menu musisz zaktualizować swoją wersję Flash Playera
Aktualna wersja Flash Playera do pobrania tutaj
Przepraszamy za niedogodność.
Strona startowa Strona główna Powiadom znajomego Subskrypcja Rejestracja Zawartość koszyka
Nasza oferta
Wyszukiwarka:

Producent:

Kategorie:
Abbyy ACDSee Acronis Adobe ArCon Autodesk Bitstream Bricscad Corel Embarcadero Enfocus/PitStop FileMaker Intellicad Kaspersky Lightwave MAXON Microsoft MINDJET Nero Nod32 Nuance Ontrack Parallels Pervasive Pinnacle ProgeCAD QuarkXPress Rhinoceros SAP Sony SWiSHmax Symantec Antywirusowe Programy biurowe TECHSMITH Total Commander WinRar Xara ZWCAD
Logowanie
Login:

Haslo:

 
Aby się zarejestrować prosimy wypełnić formularz rejestracyjny
Promocje  

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
3780.00 PLN
3880.00


Arcadia IntelliCAD 8 PL Promocja cenowa
1111.00 PLN
980.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-SBE DLA 3 UZYTKOWNIKOW
2600.00 PLN
3500.00


CorelDRAW GS SE WIN - WERSJA POLSKA PROMOCJA
555.00 PLN
2380.00


Adobe Illustrator CC Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2565.00


Finereader 11 Corporate Edition PL
1100.00 PLN
1190.00


Dreamweaver CC WIN 2018 MULTI PL Creative Cloud for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
1535.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-PL PROMOCJA ZWROT OD PRODUCENTA 420 PLN
1855.00 PLN
1899.00


Flash CC WIN PL- Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
2520.00


Arcadia IntelliCAD 8 +
1350.00 PLN
1498.00


Rhino 3D
3850.00 PLN
4990.00


CorelCAD PL Win DVD Box
2520.00 PLN
2800.00
Antywirusowe
Norton Internet Security 2011 PL -NOWOSC
Symantec
199.00 PLN


244.77 brutto

Składniki pakietu:
Norton AntiVirus
Norton Personal Firewall
Norton Antispyware
Norton Identity Safe
Norton Antiphishing
Ciągła ochrona przed najnowszymi zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Pakiet Norton Internet Security o­nline działa w sposób niezauważalny w tle, blokując złożone ataki. Wszystkie składniki produktu - w tym program antywirusowy, ochrona przed aplikacjami typu ''spyware'', zapora ogniowa oraz mechanizm zapobiegania włamaniom - współpracują ze sobą, zabezpieczając komputer przed uszkodzeniem. Natomiast funkcje uwierzytelniania witryn internetowych i zapobiegania atakom typu ''phishing'' pomagają w ochronie tożsamości użytkownika podczas zakupów, korzystania z usług bankowych i przeglądania stron w Internecie.

Kompleksowa ochrona jest niezbędna, nie powinna jednak zakłócać pracy ostrzeżeniami ani zmniejszać wydajności komputera. Pakiet Norton Internet Security o­nline odpowiednio zabezpiecza użytkownika, nie wymagając ciągłego reagowania na mylące alerty. Jego wydajne mechanizmy minimalizują spowolnienie pracy systemu, które może utrudnić korzystanie z Internetu.

Firma Symantec zapewnia pomoc w rozwiązywaniu problemów. Użytkownik otrzymuje bezpłatny dostęp do narzędzia do rozmów w trybie o­nline. Może dzięki temu połączyć się z pracownikami działu wsparcia technicznego i uzyskać potrzebne odpowiedzi. Pakiet Norton Internet Security o­nline oferuje w ramach subskrypcji automatyczne aktualizacje dla programu antywirusowego, ochrony przed aplikacjami typu ''spyware'', zapory ogniowej oraz mechanizmu zapobiegania włamaniom. Ponadto zapewnia dostęp do nowych funkcji oraz zaktualizowanych wersji produktu, gdy tylko się pojawią.
Udaremnia próby kradzieży tożsamości w Internecie
Wykrywa i usuwa oprogramowanie typu ''spyware''
Usuwa wirusy i robaki internetowe
Chroni przed hakerami
 

 Informacje ogólne


 
Najważniejsze cechy
Chroni komputer, automatycznie wykrywając i usuwając oprogramowanie typu ''spyware'', wirusy, konie trojańskie oraz robaki internetowe.
Umożliwia wymianę plików za pośrednictwem poczty e-mail i komunikatorów internetowych bez obaw o zainfekowanie swojego komputera lub rozesłanie zagrożeń innym osobom.
Nowość! Program Norton Identity Safe zabezpiecza informacje osobiste i tożsamość użytkownika podczas zakupów, korzystania z usług bankowych i przeglądania stron w Internecie.
Funkcja zaawansowanej ochrony przed atakami typu �phishing� identyfikuje i blokuje fałszywe witryny internetowe służące do kradzieży informacji osobistych.
Inteligentna ochrona oparta na zaporze ogniowej automatycznie konfiguruje ustawienia zabezpieczeń i umożliwia ukrycie komputera podczas połączenia.
W pakiecie Norton Internet Security ustawienia zabezpieczeń są optymalizowane automatycznie, niezależnie od tego, czy użytkownik loguje się w domu, w kawiarence czy w podróży.
Pracuje dyskretnie, nie przeszkadzając. Działa w sposób niezauważalny w tle, nie wymagając ciągłego reagowania na mylące alerty.
Nowość! Zwiększona wydajność umożliwia szybsze uruchamianie i działanie programu oraz skanowanie, zapewniając satysfakcjonujące korzystanie z Internetu.
Program Norton Add-on Pack oferuje opcjonalne rozwiązania dla użytkownika i jego rodziny, w tym ochronę antyspamową i funkcje kontroli rodzicielskiej.
Udostępniane regularnie przez cały rok aktualizacje zabezpieczeń uwzględniające nowe zagrożenia zapewniają bezpieczeństwo połączeń.
Nowość! Wsparcie techniczne w trybie o­nline jest bezpłatne i szybko dostępne za pośrednictwem czatu oraz poczty e-mail z poziomu produktu.
Usługa o­ngoing Protection umożliwia automatyczne odnawianie subskrypcji - bez udziału użytkownika - w celu zabezpieczenia komputera przed najnowszymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Subskrypcje odnawiane są po normalnej cenie z uwzględnieniem odpowiedniego podatku. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
Zakup produktu uprawnia do pobierania aktualizacji systemu ochrony i korzystania z nowych funkcji przez cały okres obowiązywania odnawialnej subskrypcji.


Ochrona przez 1 rok - użytkownik nabywa prawo do korzystania z tego produktu na jednym komputerze lub na określonej liczbie komputerów w okresie obowiązywania subskrypcji, liczonym od momentu przeprowadzenia pierwszej instalacji. Subskrypcja jest odnawialna, a przez cały okres jej obowiązywania można pobierać aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie tego programu jest uwarunkowane zaakceptowaniem zawartej w opakowaniu Umowy licencyjnej firmy Symantec. Umowę tę zamieszczono także w witrynie internetowej firmy Symantec pod adresem www.symantec.pl.

W okresie ważności subskrypcji produkt może być wzbogacany o nowe funkcje. Jego funkcje mogą być również usuwane lub modyfikowane. 

 Wymagania systemowe


 
Windows VistaR Home Basic/ Home Premium/Business/Ultimate** WindowsR XP with Service Pack 2 Home/XP Pro/XP Media Center Edition Designed for Windows
300MHz or higher processor
256MB of RAM
350MB of available hard disk space
** Must meet minimum Windows Vista operating system requirements.

Email scanning supported for POP3 and SMTP compatible email clients.

Supported instant messenger clients:
AOLR - 4.7 to 5.9
Yahoo!R - 5.x and 6.x
MicrosoftR - 6.0 or higher
TrillianT - 3.1 or higher
Internet browsers (phishing protection)
MicrosoftR Internet Explorer 6.0 (32-bit o­nly) or higher
MozillaR FirefoxR 2.0 or higher
 

PRODUCENT: Symantec
Home Dla dealerów Firma Sklep info Zapytaj o cenę Licencje FAQ
Copyright Delta Soft Sp. z o.o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
UWAGA! Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do ewentualnych roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o transakcji o kontakt z nami. Informujemy też, że zestawienie towarów i cen podanych na naszych stronach nie jest ofertą w świetle przepisów kodeksu handlowego. Firma Delta Soft zastrzega sobie prawo do zmiany cen i opisów bez uprzedniego powiadomienia.
Web Creation Bunker Studio - sklepy internetowe, hosting, pozycjonowanie