DeltaSoft tel. (022) 615-30-91E-mail: deltasoft@deltasoft.com.pl gg: 4368242
border=0
Aby wyświetlić nasze menu musisz zaktualizować swoją wersję Flash Playera
Aktualna wersja Flash Playera do pobrania tutaj
Przepraszamy za niedogodność.
Strona startowa Strona główna Powiadom znajomego Subskrypcja Rejestracja Zawartość koszyka
Nasza oferta
Wyszukiwarka:

Producent:

Kategorie:
Abbyy ACDSee Acronis Adobe ArCon Autodesk Bitstream Bricscad Corel Pełna wersja Upgrade wersje edukacyjne Cad Programy biurowe Programy graficzne Embarcadero Enfocus/PitStop FileMaker Intellicad Kaspersky Lightwave MAXON Microsoft MINDJET Nero Nod32 Nuance Ontrack Parallels Pervasive Pinnacle ProgeCAD QuarkXPress Rhinoceros SAP Sony SWiSHmax Symantec TECHSMITH Total Commander WinRar Xara ZWCAD
Logowanie
Login:

Haslo:

 
Aby się zarejestrować prosimy wypełnić formularz rejestracyjny
Promocje  

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
3780.00 PLN
3880.00


Arcadia IntelliCAD 8 PL Promocja cenowa
1111.00 PLN
980.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-SBE DLA 3 UZYTKOWNIKOW
2600.00 PLN
3500.00


Adobe Illustrator CC Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2565.00


Adobe In Design CC WIN PL Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2522.00


Finereader 11 Corporate Edition PL
1100.00 PLN
1190.00


Dreamweaver CC WIN 2018 MULTI PL Creative Cloud for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
1535.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-PL PROMOCJA ZWROT OD PRODUCENTA 420 PLN
1855.00 PLN
1899.00


Flash CC WIN PL- Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
2520.00


Arcadia IntelliCAD 8 +
1350.00 PLN
1498.00


Rhino 3D
3850.00 PLN
4990.00


CorelCAD PL Win DVD Box
2520.00 PLN
2800.00
Programy graficzne
iGrafx FlowCharter 2011 Professional
Corel
2300.00 PLN


2829.00 brutto

Opis programu

W dzisiejszych czasach biznes jest niesamowicie skomplikowany. Łańcuchy dostaw, systemy ERP, e-commerce, jakość, just-in-time, nowe dyrektywy prawne, przepisy, ciągle skracjące się cykle życia produktów - to tylko niektóre elementy, które wymagają nowatorskiego podejścia do biznesu. Kierowanie organizacją i zarządzanie ścieżkami, po których ma iść Twój biznes nie wymaga jedynie wyboru odpowiednich narzędzi, ale zmusza do wyboru najlepszych rozwiązań w zakresie każdego pojedyńczego procesu. iGrafx FlowCharter 2003 jest najnowszą wersją programu FlowCharter. Pakiet ten to narzędzie o ogromnych możliwościach w zakresie projektowania diagramów, wykresów i innych elementów.

W czasie, kiedy technologia sprawiła, że informacja jest ogólnodostępna, możemy zaobserwować zjawisko zwane przeładowaniem informacyjnym. iGrafx FlowCharter 2003 umożliwia komunikację zapewniającą natychmiastowy dostęp do szukanych danych i odczytanie tylko tych informacji, którymi jesteśmy w danej chwili zainteresowani. iGrafx FlowCharter 2003 redukuje wszelkie przeszkody, jakie możesz napotkać w procesie w zakresie tworzenia i utrzymywania aktualnych informacji o­n-line. Łatwe w użyciu funkcje zapewniają szybką i bezproblemową publikację materiałów w sieci www, eksport do prezentacji czy drukowanie.

 Zalety pakietu
Publish Web Project - publikuj katalog iGrafx i dokumentację pomocniczą na stronach www za pomocą jednego kliknięcia myszką. Podkatalogi i linki dokumentu pozostają aktywne, gdy diagramy są publikowane z wykorzystaniem technologii Java.

Publish to Microsoft Office and WordPerfect applications - Eksportuj odpowiednio ponumerowane duże diagramy do innych aplikacji. Każda strona diagramu jest publikowana na osobnej stronie aplikacji docelowej.

Import Process Data - Kreator Importu Bazy Danych łączy kształty i szablony z danymi zewnętrznymi. Po odpowiednim ustawieniu linków, diagram może być odświeżany i modyfikowany przez dane zewnętrzne w dowolnym momencie.

Improved Shape Notes - Podczas przemieszczania się kursorem w obrębie obiektów zawierających informacje i uwagi zaobserwuj pojawiające się okienko pop-up. Na żądanie funkcja ta może zostać deaktywowana. Formatowanie jest zachowywane również po dokonaniu procedury eksportu do formatu Web Java.

iGrafx Process Central Ready - Instalator iGrafx FlowCharter 2003 zawiera klienta Process Central 2003. iGrafx Process Central 2003 dostarcza informację o wersji, zapytaniach, akceptacji, kontroli dostępu, pokazuje pasek postępu a także umożliwia zarządzanie tymi wszystkimi informacjami. Informacje dostarczane przez iGrafx Process Central 2003 są widoczne poprzez przeglądarkę internetową (nie jest wymagany żaden specjalny plug-in).

Flexible Printing - Dzięki tej funkcji możesz swobodnie zarządzać wydrukiem dużych diagramów. Możesz np. drukować tylko wybrane elementy diagramu albo całe strony. Możliwy jest wydruk jedynie wybranych stron.

Links Tree View - Wszystkie linki do plików zewnętrznych oraz wewnętrznych procesów są wyświetlane w pasku eksploratora.

Improved Size and Align Commands - Znak "kotwicy" jest podświetlany, gdy wybierzesz kilka obiektów jednocześnie na diagramie. Używając polecenia 'Make Same Size and Align' znak "kotwicy" stanowi bazę i umożliwia zmianę wymiarów i stylu wszystkich zaznaczonych obiektów jednocześnie.

Cause and Effect Diagram - Nowy typ diagramu o nazwie 'Cause & Effect' definiuje przestrzeń roboczą wraz z domyślnym diagramem szkieletowym, arkuszem statystycznym i wykresem Pareto. Wszystkie te elementy są ze sobą połączone. Dla przykładu, jeśli zmienimy jakąkolwiek daną w arkuszu, również w diagramie szkieletowym jak i w wykresie zobaczymy naniesioną poprawkę.

Autozoom When Typing - Małe okienko tekstowe jest automatycznie powiększane, gdy dokonujesz zmian w tekście.

Store Currency Symbol - W iGrafx FlowCharter 2000 regionalne ustawienia Windows determinują domyślnie używany symbol waluty.

Learning iGrafx FlowCharter 2003 - Tutoriale wspomagające tworzenie diagramów, map procesów i wykresów dostępne są w menu 'Help'. Dokumentacja została przygotowana w taki sposób, aby pomóc w przeprowadzeniu konkretnych procesów przy użyciu programu.

Designed for Microsoft Windows XP - iGrafx 2003 został zaprojektowany w sposób umożliwiający wykorzystanie najnowszych funkcji dostępnych w Windows XP, a w szczególności wyboru użytkowników, wyboru zadań, nowych stylów graficznych, itd.

PRODUCENT: Corel
WITRYNA PRODUCENTA: www.corel.com
Home Dla dealerów Firma Sklep info Zapytaj o cenę Licencje FAQ
Copyright Delta Soft Sp. z o.o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
UWAGA! Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do ewentualnych roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o transakcji o kontakt z nami. Informujemy też, że zestawienie towarów i cen podanych na naszych stronach nie jest ofertą w świetle przepisów kodeksu handlowego. Firma Delta Soft zastrzega sobie prawo do zmiany cen i opisów bez uprzedniego powiadomienia.
Web Creation Bunker Studio - sklepy internetowe, hosting, pozycjonowanie