DeltaSoft tel. (022) 615-30-91E-mail: deltasoft@deltasoft.com.pl gg: 4368242
Super
Aby wyświetlić nasze menu musisz zaktualizować swoją wersję Flash Playera
Aktualna wersja Flash Playera do pobrania tutaj
Przepraszamy za niedogodność.
Strona startowa Strona główna Powiadom znajomego Subskrypcja Rejestracja Zawartość koszyka
Nasza oferta
Wyszukiwarka:

Producent:

Kategorie:
Abbyy OCR Programy biurowe Programy graficzne ACDSee Acronis Adobe ArCon Autodesk Bitstream Bricscad Corel Embarcadero Enfocus/PitStop FileMaker Intellicad Kaspersky Lightwave MAXON Microsoft MINDJET Nero Nod32 Nuance Ontrack Parallels Pervasive Pinnacle ProgeCAD QuarkXPress Rhinoceros SAP Sony SWiSHmax Symantec TECHSMITH Total Commander WinRar Xara ZWCAD
Logowanie
Login:

Haslo:

 
Aby się zarejestrować prosimy wypełnić formularz rejestracyjny
Promocje  

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
3780.00 PLN
3880.00


Arcadia IntelliCAD 8 PL Promocja cenowa
1111.00 PLN
980.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-SBE DLA 3 UZYTKOWNIKOW
2600.00 PLN
3500.00


CorelDRAW GS SE WIN - WERSJA POLSKA PROMOCJA
555.00 PLN
2380.00


Adobe Illustrator CC Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2565.00


Adobe In Design CC WIN PL Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2522.00


Finereader 11 Corporate Edition PL
1100.00 PLN
1190.00


Dreamweaver CC WIN 2018 MULTI PL Creative Cloud for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
1535.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-PL PROMOCJA ZWROT OD PRODUCENTA 420 PLN
1855.00 PLN
1899.00


Flash CC WIN PL- Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
2520.00


Rhino 3D
3850.00 PLN
4990.00


CorelCAD PL Win DVD Box
2520.00 PLN
2800.00
Programy graficzne
Finereader 11 Professional PL Upgrade
Finereader
449.00 PLN


552.27 brutto

Ogólne informacje
polska wersja
łatwa obsługa programu - intuicyjny interfejs
doskonała jakość rozpoznawania (35%* wyższa w porównaniu do wersji poprzedniej)
precyzyjne zachowanie układu strony (do 32%* wyższa w porównaniu do wersji poprzedniej)
179 rozpoznawanych języków (w tym j.polski)
36 wbudowanych słowników
przetwarzanie plików PDF
rozpoznawanie:
pisma drukowanego i tabel
języków formalnych (C++, Pascal, etc.)
znaków subskryptu (r2)
prostych formuł chemicznych (np. H20)
kodów kreskowych
tekstu w pionie
hiperłącz
nagłówków i stopek oraz numeracji stron
pieczątek
przetwarzanie zdjęć dokumentów wykonanych aparatem cyfrowym (do 60%* wyższa dokładność w porównaniu do poprzedniej wersji)
pełne zachowanie koloru tekstu

otwieranie plików graficznych np. bmp, jpg, jpeg, jpeg 2000, tif, tiff, dcx, pcx, png xps

eksport do różnych formatów, w tym: rtf, txt, doc, csv, xls, dbf, html, pdf, pdf/a, ppt, Microsoft Word XML , docx, xlsx

morfologiczne wyszukiwanie tekstu

automatyzacja procesu przetwarzania
Uwaga!
Aplikacja ABBYY Screenshot Reader dla zarejestrowanych użytkowników FineReader 9.0 Professional Edition - gratis!
Aplikacja ta służy do wykonywania zrzutów z ekranu, oraz ich rozpoznawania. Dane mogą być przesłane do Microsoft Word, Excel, schowka lub zapisane w pliku.


Szczegółowe informacje

Niezrównana dokładność rozpoznawania
Aplikację ABBYY FineReader cechuje bardzo wysoka dokładność rozpoznawania (dla dokumentów o dobrej jakości wynosi o­na prawie 100%). Obecnie ABBYY FineReader 9.0 potrafi przetwarzać dokumenty o niskiej jakości ze wysoką precyzją. Zastosowana w aplikacji ABBYY FineReader 9.0 najnowsza technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology) traktuje dokumenty jako całość, co powoduje że są o­ne przekształcane z większą niż do tej pory dokładnością. Program w inteligentny sposób analizuje poszczególne elementy struktury dokumentu tj. nagłówki, zawartość, kolumny, tabelę, grafiki i numerację stron. Dzięki temu dokładność rozpoznawania jest do 35% wyższa w porównaniu do poprzedniej wersji, przy czym skuteczność odwzorowania układu strony wzrosła do 32%. Z powodzeniem przekształcane są dokumenty o niskiej rozdzielczości, np. zeskanowane z rozdzielczością 200 dpi lub pochodzące z urządzeń wielofunkcyjnych. FineReader wykorzystuje także słownik programu Microsoft Word w procesie rozpoznawania, co gwarantuje poprawność rozpoznawania specyficznych słów.

Pełne zachowanie układu strony
Procedury rozpoznawania zastosowane w aplikacji powodują, że układ rozpoznanego obrazu jest identyczny jak jego oryginał. Zachowany zostaje tekst wokół obrazków graficznych, tekst pionowy, kolumny, tabele i nieregularne obrazki oraz czcionki. Zachowywany jest układ takich elementów jak: obrazy i kolumny, formaty tabel, rozmiar czcionek i inne. Elementy tekstu rozpoczynające się na http://, ftp://, file:// lub mailto są rozpoznawane przez program FineReader 9.0 jako hiperłącza i odtwarzane podczas zapisywania pliku Microsoft Word, PDF i HTML w postaci pełni funkcjonalnych łącz. Perfekcyjnie są odtwarzane nagłówki i stopki, numery stron, tytuły, przypisy i listy.

Szybkie i inteligentne przekształcanie plików PDF
Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym konwersja plików PDF jest dokładna i szybsza. Program doskonale się sprawdza w agendach rządowych i innych organizacjach, dla których istotną rolę odgrywa bezpieczeństwo, gdyż obsługuje ustawienia zabezpieczeń plików PDF tj. hasło otwarcia pliku, system haseł dostępu do niektórych operacji na pliku, 40 i 128 bitowe szyfrowanie na bazie RC4 oraz szyfrowanie 128 bitowym kluczem AES. ABBYY FineReader oferuje również obsługę plików PDF ze znacznikami. Przez to ułatwione jest tworzenie plików PDF zoptymalizowanych pod kątem urządzeń kieszonkowych takich jak palmtopy lub narzędzia do odczytywania zawartości ekranu używane przez osoby posiadające wadę wzroku.

Przetwarzanie cyfrowych zdjęć dokumentów
Aplikacja FineReader przeprowadza rozpoznawanie znaków na zdjęciach, wykorzystując udoskonaloną technologię adaptatywnego rozpoznawania firmy ABBYY. W porównaniu z poprzednią wersją , program FineReader 9.0 oferuje wzrost dokładności rozpoznawania obrazów z aparatu cyfrowego do 60%*. Technologia ta stanowi rozwiązanie wielu problemów typowych dla zdjęć z aparatu cyfrowego, takich jak niewłaściwe oświetlenie, brak ostrości, zniekształcone wiersze tekstu i brak informacji o rozdzielczości. Ze zniekształceniami powstającymi w obiektywie aparatu lub podczas fotografowania stron grubej książki pomagają radzić sobie funkcje wstępnego przetwarzania obrazu, które prostują wiersze tekstu. Rozwiązanie to jest bardzo pomocne gdy potrzebne jest przechwycenie tekstu z wielkiego plakatu lub stronic z grubej, zszywanej na grzbiecie książki.

Nowy, inteligentny i znacznie uproszczony interfejs
Obsługa programu jest prosta jak nigdy dotąd. Interfejs zorientowany na rezultaty upraszcza i skraca proces rozpoznawania, a równocześnie automatycznie podpowiada najlepsze sposoby na osiągnięcie optymalnych wyników rozpoznawania. Nowy interfejs ogranicza nawet o 40 procent liczbę kliknięć potrzebnych do wykonania zadania (w porównaniu z poprzednią wersją). Podstawowe funkcje pogrupowane są w specjalnych oknach dialogowych, dzięki czemu łatwiej jest wykonywać najważniejsze zadania. Poprzez nowe okno "Szybkie zadania", które otwiera się automatycznie z chwilą uruchomienia programu, użytkownik ma dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak "Skanuj do pliku PDF", "Skanuj do programu Microsoft Word" lub "Przekształć obraz/plik PDF do programu Microsoft Word".

Automatyzacja procesu przetwarzania
Program wykonuje wiele czynności związanych z przekształcaniem dokumentu lub pliku PDF za jednym kliknięciem. Dzięki funkcji automatyzacji zadań, obejmujących najczęstsze procedury związane z przekształcaniem dokumentów możliwe jest szybkie przetwarzanie dokumentów. Można tworzyć także własne zadania zautomatyzowane.

Rozpoznawanie automatyczne i przetwarzanie w tle
FineReader 9.0 może automatycznie przeprowadzać rozpoznawanie z chwilą, gdy dokument zostaje zeskanowany. Przetwarzanie w tle pozwala użytkownikowi na podjęcie pracy z pierwszymi rozpoznanymi stronami, podczas gdy program kontynuuje przetwarzanie.

System sprawdzania pisowni
ABBYY FineReader posiada 36 wbudowanych słowników (w tym j.polski). Podświetlenie niepewnie rozpoznanego tekstu, lista sugerowanych słów oraz powiększenie rozpoznawanego obrazu powodują, że sprawdzanie pisowni jest szybkie i łatwe.

Formaty zapisu
Rozpoznany dokument można zapisać w formatach: rtf, txt, doc, csv, xls, dbf, html, htm, pdf, xml (Microsoft Word), ppt, lit, pdf/a, docx, xlsx. Możliwe jest sprawdzanie i edycja rozpoznanych dokumentów przy pomocy Microsoft Word oraz równoczesne porównywanie eksportowanych wyników z pierwotnym obrazem. Osoby zainteresowane przetwarzaniem prezentacji mogą szybko tworzyć i edytować istniejące prezentacje. Dzięki obsłudze formatu .LIT, ABBYY FineReader 9.0 oferuje generowanie książek elektronicznych programu Microsoft Reader. Format ten w połączeniu z nowym formatem plików PDF ze znacznikami, umożliwia szybkie i łatwe przenoszenie dokumentów papierowych do urządzeń PDA.

Wskazówki
FineReader 9.0 wyświetla na ekranie inteligentne i interaktywne porady, sugerujące, jak można uzyskać lepsze efekty rozpoznawania. Program identyfikuje obszary potencjalnego wzrostu dokładności rozpoznawania i wyświetla specjalne okno dialogowe, na którym użytkownik ma możliwość wybrania kolejnej czynności.

Rozpoznawanie dokumentów wielojęzycznych
FineReader jest liderem programów OCR w ilości rozpoznawanych języków. Rozpoznaje o­n 179 języków w tym: polski, angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, grecki, hiszpański, włoski, portugalski, szwedzki i inne.

Szybki eksport
FineReader może eksportować dokumenty bezpośrednio do programów: Microsoft Word, Excel, Adobe Reader/ Acrobat w ciągu sekund! Wyniki rozpoznawania mogą być przesłane pocztą elektroniczną jako załącznik w dowolnym obsługiwanym formacie (za wyj. Microsoft Power Point i HTML).

Przetwarzane formaty obrazu
FineReader rozpoznaje różne formaty obrazu m.in.: jpg, jpeg, jpeg 2000, tif, tiff, bmp, pdf, tiff z LZW, xps a także dokumenty faksowe.

Rozpoznanie kodów kresowych
FineReader rozpoznaje kody kreskowe, w tym kody kreskowe typu PDF-417 2D.

Przeszukiwanie pełnotekstowe tekstu
Każda wiązka utworzona w programie ABBYY FineReader może być użyta jako mała baza danych z możliwością wyszukiwania pełnotekstowego. Wyszukać można słowa we wszystkich jego formach gramatycznych (funkcja ta jest dostępna dla 36 języków z obsługą słowników).

Obsługa technologii Intel Hyper-Threading
FineReader obsługuje technologię Hyper-Threading, dzięki której szybkość przetwarzania, a jednocześnie wydajność mogą znacząco wzrosnąć.

Optymalizacja wydajności pod kątem pracy z procesorami wielordzeniowymi
Inteligentny algorytm skutecznie rozdziela kolejne etapy przetwarzania w celu równoległego przetwarzania, czego skutkiem jest wzrost prędkości przetwarzania o 1,6 raza w przypadku systemów dwurdzeniowych, takich jak Intel lub AMD, oraz o 3,2 razy w dla systemów z technologią czterordzeniową*.

ABBYY Screenshot Reader
Aplikację tą otrzymują bezpłatnie zarejestrowani użytkownicy ABBYY FineReader Professional Edition. ABBYY Screenshot Reader to proste w użyciu narzędzie do wykonywania zrzutu z ekranu i rozpoznawania zawartego w nim tekstu. Idealnie nadaje się do pobierania tekstu, tabel lub obrazów ze stron WWW, prezentacji w formacie flash, menu plików Eksploratora Windows lub komunikatów o błędzie. Dane mogą być przekazane natychmiast do programów Microsoft Word, Microsoft Excel, schowka lub zapisane do pliku.

PRODUCENT: Finereader
Home Dla dealerów Firma Sklep info Zapytaj o cenę Licencje FAQ
Copyright Delta Soft Sp. z o.o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
UWAGA! Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do ewentualnych roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o transakcji o kontakt z nami. Informujemy też, że zestawienie towarów i cen podanych na naszych stronach nie jest ofertą w świetle przepisów kodeksu handlowego. Firma Delta Soft zastrzega sobie prawo do zmiany cen i opisów bez uprzedniego powiadomienia.
Web Creation Bunker Studio - sklepy internetowe, hosting, pozycjonowanie