DeltaSoft tel. (022) 615-30-91E-mail: deltasoft@deltasoft.com.pl gg: 4368242
Super
Aby wyświetlić nasze menu musisz zaktualizować swoją wersję Flash Playera
Aktualna wersja Flash Playera do pobrania tutaj
Przepraszamy za niedogodność.
Strona startowa Strona główna Powiadom znajomego Subskrypcja Rejestracja Zawartość koszyka
Nasza oferta
Wyszukiwarka:

Producent:

Kategorie:
Abbyy ACDSee Acronis Adobe ArCon Autodesk Bitstream Bricscad Corel Embarcadero Enfocus/PitStop FileMaker Intellicad Kaspersky Lightwave MAXON Microsoft MINDJET Nero Nod32 Nuance Ontrack Parallels Pervasive Pinnacle ProgeCAD QuarkXPress Rhinoceros SAP Sony SWiSHmax Symantec TECHSMITH Total Commander WinRar Xara ZWCAD
Logowanie
Login:

Haslo:

 
Aby się zarejestrować prosimy wypełnić formularz rejestracyjny
Promocje  

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
3780.00 PLN
3880.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-SBE DLA 3 UZYTKOWNIKOW
2600.00 PLN
3500.00


CorelDRAW GS SE WIN - WERSJA POLSKA PROMOCJA
555.00 PLN
2380.00


Adobe Illustrator CC Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2565.00


Adobe In Design CC WIN PL Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1390.00 PLN
2522.00


Finereader 11 Corporate Edition PL
1100.00 PLN
1190.00


Dreamweaver CC WIN 2018 MULTI PL Creative Cloud for Teams PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
1535.00


Corel Draw Graphics Suite 2017-PL PROMOCJA ZWROT OD PRODUCENTA 420 PLN
1855.00 PLN
1899.00


Flash CC WIN PL- Creative Cloud for Teams 2018 MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja VIP (12 m-ce)
1470.00 PLN
2520.00


Arcadia IntelliCAD 8 +
1350.00 PLN
1498.00


Rhino 3D
3850.00 PLN
4990.00


CorelCAD PL Win DVD Box
2520.00 PLN
2800.00
Corel

Program Corel License for Learning (CLL)

Cena sugerowana:

 

Annual CLL for Higher Education Level 1 (1 - 1,000)

 

Multiplatform (CDGS i PSPP - PC; Painter - PC&Mac)

SRP

€ 1 400,00

 

 

 

Istnieje mozliwosc rozbudowy podstawowej licencji o Student Usage Right (szczegoly w opisie ponizej)

 

 

 

Student Usage Rights - Core - Higher Education Level 1

CorelDRAW, Painter & Paint Shop Pro Photo

Multiplatform

SUR

€ 420,00

 

 

 

Corel Licence for Learning (CLL):roczna licencja na kilka programów obejmujaca wszystkie komputery uczelni/szkoly.

 

Kluczową zaletą tej rocznej subskrypcji jest prawo do zainstalowania TRZECH naszych najpopularniejszych produktów w całej placówce — nie ma więc ograniczeń dotyczących dozwolonego użytku. Trzy produkty objęte tą licencją to:

 

 

–CorelDRAW® Graphics Suite

 

–Corel Painter®

 

–Corel Paint Shop Pro Photo®

 

 

Jest to ekonomiczna, odnawialna, roczna subskrypcja dla całej uczelni/szkoly, zapewniająca znaczne oszczędności w porównaniu z zakupem pojedynczych pakietów i licencji zbiorczych.

 

 

 

 

Kolejną istotną zaletą tego programu jest możliwość bezpłatnych uaktualnień do najnowszych nowszych wersji oprogramowania w czasie trwania licencji. Jest to szczególnie ważne w przypadku kursów z dziedziny sztuki, projektowania i technologii, gdy pracodawcy wymagają najbardziej aktualnych umiejętności. Zapewnia również ciągłą zgodność z aplikacjami i systemami operacyjnymi innych firm.

 

 

Student Usage Rights dla uczestników programu CLL:

 

Prawo do instalacji oprogramowania uczelni na prywatnych komputerach studentow.

 

 

Przy zakupie licencji w programie CLL można też nabyć opcję objęcia programem Students Usage Rights wszystkich 3 głównych produktów z dziedziny grafiki:

 

 

 

 

–CorelDRAW® Graphics Suite

 

–Corel Painter®

 

–Corel Paint Shop Pro Photo®

 

 

Studenci mogą rozwijać swoje umiejętności i wykonywać projekty poza terenem kampusu i poza godzinami zajęć. Dzięki temu programowi firmy Corel szkoły wyższe i pomaturalne mogą teraz zaoferować studentom najlepsze oprogramowanie i bezprecedensowe wsparcie.

 

 

 

 

 

1.Corel Licence for Learning - Warunki umowy

 

 

1.1.Program Corel License for Learning („program CLL”) to roczna subskrypcja licencji obejmująca całą placówkę instytucji akademickiej. Należy dokonać zakupu licencji na co najmniej okres 1 (jednego) roku. Licencję można odnawiać co rok. Maksymalna liczba lat opłaconych jednorazowo jest ograniczona do 3 (trzech).

 

1.2.Program CLL obejmuje trzy główne produkty z dziedziny grafiki: CorelDRAW® Graphics Suite, Corel Paint Shop Pro Photo oraz Corel Painter. Są to we wszystkich przypadkach wersje akademickie, o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej. Wniesienie rocznej opłaty subskrypcyjnej uprawnia do otrzymywania wszystkich uaktualnień i aktualizacji tych produktów, jeśli są dostępne, przez cały okres ważności licencji bez dodatkowych opłat.

 

1.3.Program CLL jest dostępny na pięciu poziomach cenowych. Obejmują o­ne poziom szkół podstawowych, poziom szkół średnich oraz 3 poziomy dla szkół pomaturalnych i wyższych oparte na całkowitej liczbie słuchaczy studiów dziennych i pracowników instytucji: poziom 1 (od 1 do 1000 pracowników i studentów), poziom 2 (od 1001 do 5000) oraz poziom 3 (ponad 5000).

 

1.4.W ramach programu CLL można nabyć dodatkowe produkty: Corel WinZip Pro, Corel WordPerfect, Corel Designer Technical Suite, Corel Video Studio oraz Corel WinDVD. Są to we wszystkich przypadkach wersje akademickie, o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej.

 

1.5.W przypadku produktów dodatkowych obowiązuje minimalna liczba 20 stanowisk (tj. 20 komputerów) dla każdego produktu. Na ogół dostępne są 3 przedziały cenowe: pakiet licencji dla 20 stanowisk, dla 21‑500 stanowisk i dla ponad 500 stanowisk.

 

1.6.Licencje na produkty dodatkowe muszą zostać kupione i być odnawiane razem z główną licencją programu CLL.

 

 

2.Student Usage Rights (SUR) - Warunki umowy

 

2.1.Program Student Usage Rights (prawo do dystrybucji oprogramowania firmy Corel wśród słuchaczy studiów dziennych lub „program SUR”) dostępny jest tylko dla instytucji trzeciego stopnia, a konkretnie dla szkół pomaturalnych i wyższych („instytucje”) w przypadku zakupu licencji w ramach programu CLL lub CTL. Program SUR NIE jest dostępny dla szkół podstawowych i średnich.

 

2.2.W ramach programu SUR instytucja nabywa prawo do udostępnienia jednej kopii oprogramowania każdemu słuchaczowi studiów dziennych w celu instalacji na komputerze przenośnym lub stacjonarnym studenta.

 

2.3.Instytucja może dystrybuować oprogramowanie wśród studentów na dyskach CD, DVD lub drogą elektroniczną i może wymagać od studenta opłaty w maksymalnej wysokości 10 euro w przeliczeniu na produkt (10 euro za produkt na rok w programie CLL) w celu pokrycia kosztów dystrybucji.

 

2.4.Instytucja jest zobowiązana do przechowywania rejestru nazwisk i adresów studentów, którym udostępniono kopie oprogramowania. Firma Corel ma prawo do wglądu w ten rejestr.

 

2.5.Instytucja jest zobowiązana do poinformowania studentów ją opuszczających lub z innego powodu niekwalifikujących się do programu o konieczności usunięcia z ich komputera przenośnego lub stacjonarnego albo zniszczenia wszelkiego oprogramowania firmy Corel wydanego w ramach programu SUR.

 

 

2.6.Student Usage Rights w ramach programu CLL

 

2.6.1.W przypadku programu CLL możliwe jest objęcie programem SUR 3 głównych produktów (CorelDRAW Graphics Suite, Corel Painter i Corel Paint Shop Pro Photo), jak również produktów dodatkowych: Corel WordPerfect, Corel Video Studio, Corel Designer oraz Corel WinZip Pro. Program Corel WinDVD nie jest dostępny w ramach tego programu. W przypadku głównych produktów program SUR jest dostępny na 3 poziomach cenowych. Poziom ten musi zgadzać się z zamówionym poziomem programu CLL dla uczelni wyższych (patrz wyżej, punkt 1.3). Jeśli na przykład całkowita liczba pracowników i studentów uniwersytetu należy do przedziału dla poziomu 2 programu CLL (1001–5000), instytucja musi opłacić program SUR na poziomie 2.

 

2.6.2.Produkty dodatkowe mogą być objęte programem SUR tylko po zamówieniu programu SUR dla produktów głównych i tylko pod warunkiem, że zamówiony został co najmniej jeden produkt dodatkowy.

 

2.6.3.Liczba stanowisk w przypadku produktu dodatkowego w programie SUR musi być równa liczbie stanowisk zamówionych dla tego produktu w ramach oryginalnej umowy CLL lub większa od niej. Jeśli na przykład instytucja zamówiła 100-stanowiskową licencję dodatkową na program Corel WinZip Pro, program SUR musi też obejmować co najmniej 100 stanowisk.

 

2.6.4.Nie ma górnego ograniczenia liczby stanowisk w przypadku programów dodatkowych w programie SUR i CLL.

 

2.6.5.Program SUR można nabyć tylko w przypadku zakupu nowej umowy CLL lub odnawiania istniejącej.

CorelDRAW, Painter & Paint Shop Pro Photo


Corel Licence Program

CLP Choice jest prostym programem licencyjnym adresowanym zarówno do dużych, średnich jak i małych firm. Pozwala na kopiowanie i instalację odpowiedniego oprogramowania Corel na komputerach firmy w ilości wymienionej w licencji.

Program nie określa limitów przy pierwszym i kolejnych zakupach oraz nie wymaga podpisania umowy licencyjnej. W ramach CLP Choice dostępne są wszystkie produkty Corela.

Licencje Corela są wielojęzyczne. Oznacza to, że w ramach zakupionych licencji można, wymiennie, korzystać z różnych wersji językowych. Firma Corel zezwala także Klientowi na wybór między aktualną, a każdą poprzednią wersją oprogramowania zakupionego w ramach CLP Choice. Do licencji nie są dołączane nośniki. Oprogramowanie należy kopiować i instalować z jednego legalnie nabytego pakietu odpowiedniego oprogramowania.


Home Dla dealerów Firma Sklep info Zapytaj o cenę Licencje FAQ
Informacje ogólne Microsoft OPEN Microsoft w systemie ratalnym Corel Adobe Macromedia Symantec
Copyright Delta Soft Sp. z o.o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
UWAGA! Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do ewentualnych roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o transakcji o kontakt z nami. Informujemy też, że zestawienie towarów i cen podanych na naszych stronach nie jest ofertą w świetle przepisów kodeksu handlowego. Firma Delta Soft zastrzega sobie prawo do zmiany cen i opisów bez uprzedniego powiadomienia.
Web Creation Bunker Studio - sklepy internetowe, hosting, pozycjonowanie